Gece.ws
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Canlı Oyunlar
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
FRANSA: Lig 1
23:00
Lille - Lens
-:-
İSPANYA: LaLiga
23:00
Cadiz - Granada
-:-
ABD: MLS Next Pro
01:00
Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2
2:3
02:00
Chicago Fire II - Philadelphia II
2:1pen
Fasilə
Houston Dynamo 2 - Austin FC II
0:0
ABD: USL League One
68'
Charlotte Independ. - Spokane Velocity
1:0
ABD: NISA
00:00
Dəyişilib
Club de Lyon - Capo
-:-
00:00
Dəyişilib
Michigan Stars - Irvine Zeta
-:-
AFRİKA: CAF Şampiyonlar Ligi - Playofflar
21:00
Simba - Al Ahly
-:-
ALMANYA: Regionalliga Nordost
15:00
Hertha II - Lokomotive Leipzig
-:-
ALMANYA: Oberliga Bremen
15:00
BTS Neustadt - Geestemunde
-:-
ANGOLA: Girabola League
17:00
CD Lunda Sul - Bravos do Maquis
-:-
ARJANTİN: Copa de la Liga Profesional
02:00
Rosario - Barracas Central
1:2
Fasilə
Instituto - Argentinos Jrs
0:0
00:00
Defensa y Justicia - Estudiantes
-:-
00:00
Tigre - Belgrano
-:-
ARJANTİN: Primera Nacional
21:00
Guillermo Brown - Talleres (R.E)
-:-
ARJANTİN: Torneo Federal
36'
San Martin Mendoza - Juventud U.U.
0:0
00:00
Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas
-:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00
Nautico Hacoaj - Social Atletico Television
-:-
21:30
Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate
-:-
ARJANTİN: Reserve League - İlk etap
23:00
Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2
2:1
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
02:00
Belgrano K - Gimnasia L.P. K
2:0
17:00
San Lorenzo K - Independiente K
-:-
21:00
Boca Juniors K - Platense K
-:-
ARNAVUTLUK: Süper Lig
17:00
Egnatia - Kukesi
-:-
21:00
Tirana - Teuta
-:-
21:00
Vllaznia - Erzeni
-:-
AVRUPA: Kadınlar Şampiyonlar Ligi - Playofflar
23:00
PSG K - Hacken K
3:0
AVUSTRALYA: A-Ligi
11:45
Adelaide United - Western United
-:-
AVUSTRALYA: A-League Women
09:00
Adelaide K - Newcastle K
-:-
AVUSTURYA: Bundesliga - Düşme Grubu
21:30
Austria Vienna - BW Linz
-:-
AVUSTURYA: 2. Liga
20:10
Leoben - Kapfenberg
-:-
20:10
St. Polten - Amstetten
-:-
22:30
Ried - Grazer
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
21:00
Drassburg - Neusiedl
-:-
21:00
Marchfeld - TWL Elektra
-:-
21:30
Ardagger - Wiener
-:-
21:30
Kremser - SV Oberwart
-:-
21:30
Traiskirchen - SK Rapid (Am)
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Central
21:00
Bad Gleichenberg - Voitsberg
-:-
21:00
Gleisdorf - Wolfsberger (Am)
-:-
21:00
LASK (Am) - Vocklamarkt
-:-
21:00
SPG Wels - Deutschlandsberger
-:-
21:00
Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt
-:-
21:00
Weiz - Allerheiligen
-:-
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
20:00
Motz/Silz - SC Imst
-:-
20:30
Saalfelden - Wolfurt
-:-
21:00
Schwaz - TSV St. Johann
-:-
AVUSTURYA: Burgenland
21:30
Bad Sauerbrunn - Edelserpentin
-:-
21:30
Leithaprodersdorf - Deutschkreutz
-:-
21:30
Marz - USVS Rudersdorf
-:-
21:30
Parndorf - Halbturn
-:-
22:00
Pinkafeld - Schattendorf
-:-
AVUSTURYA: Niederosterreich
21:30
Ortmann - Schrems
-:-
21:30
SCU Kilb - Langenrohr
-:-
21:30
Zwettl - Kottingbrunn
-:-
22:00
Wiener Neustadt - Korneuburg
-:-
AVUSTURYA: Oberosterreich
20:00
Perg - Edelweiss
-:-
21:00
Oedt - Leonfelden
-:-
21:00
Schallerbach - Micheldorf
-:-
AVUSTURYA: Salzburg
20:00
Grodig - UFC Siezenheim
-:-
20:00
Seekirchen - TSU Bramberg
-:-
21:00
Adnet - Golling
-:-
21:00
Burmoos - UFC Hallein
-:-
21:00
Eugendorf - SAK 1914
-:-
21:00
Puch - Union Henndorf
-:-
21:30
Kuchl - Strasswalchen
-:-
AVUSTURYA: Steiermark
21:00
Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur
-:-
21:00
Lafnitz (Am) - Furstenfeld
-:-
21:00
SV Frauental - Heiligenkreuz
-:-
21:00
Tillmitsch - Kalsdorf
-:-
21:00
UFC Fehring - Ilzer SV
-:-
AVUSTURYA: Tirol
21:00
Fugen - Vols
-:-
21:00
Tirol (Am) - SC Kundl
-:-
21:30
Kitzbuhel - FC Volders
-:-
AZERBAYCAN: Premier Lig
15:30
Gabala - Neftci Baku
-:-
18:00
Kapaz - Qarabag
-:-
AZERBAYCAN: I Liqa
14:00
Zaqatala - Moik Baku
-:-
15:00
Imisli FK - Shamakhi
-:-
BAE: BAE Pro Ligi
21:00
Al-Wahda - Al-Ahli Dubai
-:-
21:00
Ittihad Kalba - Ajman
-:-
BANGLADEŞ: Premier League
12:15
Chittagong Abahani - Bangladesh Police
-:-
12:15
Mohammedan - Fortis
-:-
12:15
Sheikh Jamal - Sheikh Russel
-:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Konferans Ligi Grubu
22:45
Gent - St. Liege
-:-
BELÇİKA: Challenger Pro League
22:00
Beerschot VA - Genk U23
-:-
22:00
Club Brugge U23 - Dender
-:-
BELÇİKA: Pro League U21
22:00
St. Truiden U21 - RFC Liege U21
-:-
BELÇİKA: Super League Women - Kaybedenler etabı
22:30
Femina Woluwe K - Waregem K
-:-
BELÇİKA: Super League Women - Kazananlar etabı
22:30
Genk K - RSC Anderlecht K
-:-
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
17:00
Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk
-:-
19:00
Dynamo Brest - Smorgon
-:-
BOLİVYA: Division Profesional - Apertura
Fasilə
Blooming - Aurora
0:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
16:00
Igman K. - Sloga Doboj
-:-
18:00
Tuzla City - Sarajevo
-:-
22:00
Zeljeznicar - Velez Mostar
-:-
BOTSVANA: Premier League
17:00
Masitoaka - Orapa United
-:-
17:00
Nico United - Jwaneng Galaxy
-:-
17:00
Tafic FC - Holy Ghost
-:-
BREZİLYA: Amapaense
02:00
Sao Paulo AP - Trem
1:3
BREZİLYA: Mineiro - 5.lik-8.lik
70'
Athletic Club - Pouso Alegre
2:0
BREZİLYA: Paraense - Playofflar
02:00
Tuna Luso - Remo
1:2
BREZİLYA: Paulista - Playofflar
31'
Palmeiras - Novorizontino
0:0
BREZİLYA: Catarinense U20
21:00
Hercilio Luz U20 - Avai U20
-:-
BREZİLYA: Paranaense U20 - İlk etap
21:00
Operario U20 - Prudentopolis U20
-:-
21:30
Cianorte U20 - Arapongas U20
-:-
21:30
Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20
-:-
21:30
Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20
-:-
BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
22:00
Ferroviaria K - Cruzeiro K
-:-
00:00
Atletico-MG K - Flamengo K
-:-
BULGARİSTAN: Parva liga
15:00
Pirin Blagoevgrad - Etar
-:-
17:30
Arda - Krumovgrad
-:-
20:00
Levski - Slavia Sofia
-:-
CEZAYİR: Cezayir Kupası
00:00
Annaba - Constantine
-:-
00:00
Belouizdad - Olympique Akbou
-:-
00:00
Biskra - Oran
-:-
00:00
Mostaganem - Hussein Dey
-:-
CİBUTİ: Division 1
21:00
CDC Q7 - AS Arta
-:-
23:00
Dikhil - ASAS
-:-
21:00
ASC Hayab - Garde-Cotes
-:-
23:00
Port - CF GR/SIAF
-:-
ÇAD: Premiere Division - LPFN
18:00
Foullah Edifice - Aiglons
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
20:00
Brno - Sparta Prag B
-:-
20:00
Jihlava - Dukla Prag
-:-
20:00
Opava - Kromeriz
-:-
20:00
Pribram - Vlasim
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group A
12:15
Admira Prague - Vltavin
-:-
12:30
Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur
-:-
17:00
Hostoun - Povltavska FA
-:-
18:30
Domazlice - Plzen B
-:-
20:00
Pisek - Dukla Prag B
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
12:30
Kolin - Jablonec B
-:-
17:00
Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B
-:-
18:00
Velvary - Teplice B
-:-
18:30
Zivanice - Hradec Kralove B
-:-
20:00
Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: MSFL
17:00
Blansko - Start Brno
-:-
17:00
Hodonin - Zlinsko
-:-
17:00
Uhersky Brod - Zlin B
-:-
17:30
FK Frydek-Mistek - Karvina B
-:-
19:00
SK Hranice - Bohunice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division A
16:00
Marianske Lazne - Cesky Krumlov
-:-
18:30
Klatovy - Petrin Plzen
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
12:00
Olympie Brezova - Hrebec
-:-
12:15
Brandys n. Labem - Louny
-:-
12:15
Meteor Prague - Slany
-:-
12:15
Neratovice - Chomutov
-:-
12:15
Ujezd Prague - Steti
-:-
16:00
Cesky Brod - Ostrov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division C
12:30
Dobrovice - Caslav
-:-
12:30
Spoje Prague - Velke Hamry
-:-
18:00
Hlinsko - Turnov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division D
13:00
Zdirec n. D. - Velka Bites
-:-
17:00
Lanzhot - Zdar na Sazavou
-:-
17:00
Lisen B - Velke Mezirici
-:-
17:00
Slavoj Polna - Pelhrimov
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division E
12:30
Slavicin - Batov
-:-
17:00
Holesov - Vsetin
-:-
17:00
Prerov - Novy Jicin
-:-
17:00
Skastice - HFK Olomouc
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Division F
12:15
Vratimov - Havirov
-:-
16:00
Bridlicna - Valasske Mezirici
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
12:15
Mirovice - Trebon
-:-
17:00
Hluboka nad Vltavou - Trebetice
-:-
17:00
Olesnik - Malse Roudne
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP
12:15
Kurim - SK Krumvir
-:-
12:30
Svratka Brno - Bystrc
-:-
13:00
Moravska Slavia - Rajecko
-:-
17:00
Mutenice - Bosonohy
-:-
17:30
Boskovice - Letovice - Rajhradice
-:-
17:30
Kunstat - Ratiskovice
-:-
17:30
Sparta Brno - Lednice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
15:00
Dolni Datyne - Kravare
-:-
15:00
Koberice - Cesky Tesin
-:-
17:00
Orlova - Haj ve Slezsku
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP
12:15
Petrin Plzen B - Sokol Lhota
-:-
13:30
Kaznejov - Horni Briza
-:-
17:00
Plzen-Cernice - Rapid Plzen
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor
12:15
Branik - Dukla JM
-:-
12:15
Podoli Praha - CAFC
-:-
12:30
Tempo Prague - Predni Kopanina
-:-
12:30
Uhrineves - Kralovice
-:-
14:30
Vysehrad - Kolovraty
-:-
17:00
Motorlet Prague B - Stresovice
-:-
17:30
Dolni Chabry - Zlicin
-:-
17:30
Zizkov B - Treboradice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP
12:15
SK Doksy - Libis
-:-
16:00
Porici n. S. - Dobris
-:-
17:00
Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
12:15
Modlany - Krupka
-:-
12:30
Litomericko - Vilemov
-:-
12:30
Srbice - Nestemice
-:-
13:00
Zatec - Brna
-:-
15:00
Probostov - Oldrichov
-:-
16:00
FK Jilove - Ledvice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP
17:00
Napajedla - Kvasice
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: U19 League
12:00
Liberec U19 - Zlin U19
-:-
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women
16:00
Lisen K - Teplice K
-:-
ÇİN: Super Ligi
14:35
Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou
-:-
ÇİN: Super League Women
10:00
Shaanxi Changan K - Yongchuan Chashan K
-:-
DANİMARKA: Landspokal Kupası
18:30
Nordsjaelland - Aarhus
-:-
21:00
Silkeborg - Fredericia
-:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
16:00
B93 K - Aalborg K
-:-
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
17:00
Koge K - KoldingQ K
-:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı
12:45
HJK (Fin) - PK-35 (Fin)
-:-
14:00
Ekenas (Fin) - KaPa (Fin)
-:-
14:00
PEPO (Fin) - JIPPO (Fin)
-:-
16:00
Ləğv Olundu
Ilves (Fin) - Lahti (Fin)
-:-
16:00
VPS (Fin) - Jaro (Fin)
-:-
17:30
Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin)
-:-
18:00
Ilves (Fin) - Oulu (Fin)
-:-
18:00
Mariehamn (Fin) - KTP (Fin)
-:-
DÜNYA: Friendly International - Bayanlar
20:00
Japonya U16 K - İsveç U16 K
-:-
20:15
Fransa U16 K - Meksika U16 K
-:-
DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı - Kadınlar
14:00
Trelleborg K (Swe) - Vittsjo K (Swe)
-:-
15:00
IF Brommapojkarna K (Swe) - Gamla Upsala K (Swe)
-:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
Fasilə
LDU Quito - Imbabura
1:0
EKVADOR: Serie B
00:30
Chacaritas - Manta
1:0
ENDONEZYA: Liga 1
16:30
Barito Putera - PSIS Semarang
-:-
16:30
Madura United - PSS Sleman
-:-
16:30
PSM Makassar - Borneo
-:-
ERMENİSTAN: First League
14:00
FC Gandzasar - Lernayin Artsakh
-:-
14:00
Nikarm - Ararat 2
-:-
ESTONYA: Meistr ligi
15:30
Kuressaare - Tallinna Kalev
-:-
ESTONYA: Meistriliiga Women
15:00
Saku Sporting K - Tabasalu K
-:-
15:00
Viimsi JK K - Tallina Kalev K
-:-
18:00
Flora K - FC Ararat K
-:-
20:00
Tammeka Tartu K - Polva Lootos K
-:-
ETİYOPYA: Premier League
16:00
Adama City - St. George
-:-
19:00
Hadiya Hossana - Hambericho Durame
-:-
FAS: Coupe du Trone
01:00
Maghreb Fez - Tanger
3:2pen
01:00
Marrakech - Agadir
1:2
FRANSA: National
21:30
Chateauroux - Martigues
-:-
21:30
Cholet - Red Star
-:-
21:30
Dijon - Nimes
-:-
21:30
Le Mans - Epinal
-:-
21:30
Marignane GCB - Versailles
-:-
FRANSA: Bayanlar 1. Küme
23:00
Paris FC K - Montpellier K
-:-
GALLER: Cymru Premier - Şampiyona Playoffları
15:30
Connah's Q. - Newtown
-:-
GALLER: Cymru Premier - Düşme Grubu
15:30
Barry - Penybont
-:-
15:30
Colwyn Bay - Aberystwyth
-:-
15:30
Pontypridd - Haverfordwest
-:-
GALLER: Cymru South
17:00
Baglan Dragons - Llantwit Major
-:-
17:00
Carmarthen - Cwmbran Celtic
-:-
17:30
Afan Lido - Abergavenny Town
-:-
17:30
Ammanford - Caerau Ely
-:-
17:30
Llanelli - Pontardawe
-:-
17:30
Trefelin - Goytre Utd
-:-
22:30
Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds
-:-
GALLER: Cymru North
17:30
Buckley - Guilsfield
-:-
17:30
Gresford - Ruthin
-:-
17:30
Llandudno - Holywell
-:-
17:30
Llanidloes - Chirk AAA FC
-:-
17:30
Mold Alexandra - Caersws
-:-
17:30
Porthmadog - Airbus
-:-
22:30
Prestatyn - Flint
-:-
GUATEMALA: Ulusal Lig - Clasura
23:00
Municipal - Coban Imperial
2:1
00:45
Guastatoya - Coatepeque
0:0
GÜNEY AMERİKA: South American Championship Women U17 - Final grubu
00:00
Brezilya U17 K - Kolombiya U17 K
2:2
79'
Ekvador U17 K - Paraguay U17 K
1:0
GÜNEY KIBRIS: Cyta Championship - Düşme Grubu
20:00
Apollon - Zakakiou
-:-
20:00
Doxa - Othellos Athienou
-:-
GÜNEY KORE: WK League Women
10:00
Boeun Sangmu K - Incheon Hyundai Steel K
-:-
13:00
Hwacheon K - Sejong Sportstoto K
-:-
13:00
Seoul K - Gyeongju K
-:-
13:00
Suwon FC K - Changnyeong K
-:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00
Dila Gori - Iberia 1999
-:-
19:00
Kolkheti 1913 - Telavi
-:-
20:00
Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi
-:-
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
18:00
Loco. Tbilisi - Shturmi
-:-
HAİTİ: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00
America des Cayes - Racing Haitien
5:0
23:00
Real Hope - Ouanaminthe
0:1
HIRVATİSTAN: HNL
17:50
Istra 1961 - Lok. Zagreb
-:-
20:00
Slaven Belupo - Osijek
-:-
HIRVATİSTAN: Prva NL
15:45
Cibalia - Zrinski Osjecko
-:-
17:30
Solin - Jarun
-:-
HIRVATİSTAN: Druga NL
17:30
Bjelovar - Grobnican
-:-
17:30
Dragovoljac - Dugo Selo
-:-
17:30
Kustosija - Jadran LP
-:-
17:30
Opatija - Zdralovi
-:-
20:00
Karlovac - Hrvace
-:-
HIRVATİSTAN: 1. HNL Women
15:00
Hajduk Split K - Dinamo Maksimir K
-:-
HİNDİSTAN: I-League 2
13:30
Kenkre - Bengaluru Utd
-:-
13:30
SC Bengaluru - United SC
-:-
HOLLANDA: Eerste Divisie
22:00
Breda - Maastricht
-:-
22:00
De Graafschap - Jong AZ
-:-
22:00
Den Bosch - Dordrecht
-:-
22:00
Den Haag - Groningen
-:-
22:00
Eindhoven - Cambuur
-:-
22:00
FC Emmen - Jong Ajax
-:-
22:00
Helmond - Willem II
-:-
22:00
Telstar - Jong Utrecht
-:-
22:00
Venlo - Oss
-:-
HOLLANDA: Derde Divisie
21:00
Kloetinge - Hoek
-:-
İNGİLTERE: Şampiyona
15:30
Bristol City - Leicester
-:-
16:00
Millwall - West Brom
-:-
18:00
Cardiff - Sunderland
-:-
18:00
Huddersfield - Coventry
-:-
18:00
Hull - Stoke
-:-
18:00
Norwich - Plymouth
-:-
18:00
Preston - Rotherham
-:-
18:00
QPR - Birmingham
-:-
18:00
Sheffield Wed - Swansea
-:-
18:00
Southampton - Middlesbrough
-:-
20:30
Blackburn - Ipswich
-:-
23:00
Watford - Leeds
-:-
İNGİLTERE: League One
18:00
Barnsley - Cambridge Utd
-:-
18:00
Derby - Blackpool
-:-
18:00
Exeter - Charlton
-:-
18:00
Fleetwood - Cheltenham
-:-
18:00
Lincoln - Leyton Orient
-:-
18:00
Peterborough - Carlisle
-:-
18:00
Port Vale - Bristol Rovers
-:-
18:00
Reading - Northampton
-:-
18:00
Shrewsbury - Oxford Utd
-:-
18:00
Stevenage - Bolton
-:-
18:00
Wigan - Burton
-:-
18:00
Wycombe - Portsmouth
-:-
İNGİLTERE: League Two
18:00
Accrington - Morecambe
-:-
18:00
Barrow - Grimsby
-:-
18:00
Bradford City - Tranmere
-:-
18:00
Colchester - Newport
-:-
18:00
Crawley - Doncaster
-:-
18:00
Forest Green - Stockport
-:-
18:00
Gillingham FC - Crewe
-:-
18:00
Milton Keynes - Walsall
-:-
18:00
Salford - Sutton
-:-
18:00
Swindon - Notts County
-:-
18:00
Wimbledon - Harrogate
-:-
18:00
Wrexham - Mansfield
-:-
İNGİLTERE: National League
18:00
Boreham Wood - Dagenham & Red.
-:-
18:00
Dorking - Bromley
-:-
18:00
Ebbsfleet - Southend
-:-
18:00
Gateshead - Rochdale
-:-
18:00
Hartlepool - Halifax
-:-
18:00
Kidderminster - Altrincham
-:-
18:00
Maidenhead - Aldershot
-:-
18:00
Oldham - AFC Fylde
-:-
18:00
Oxford City - Wealdstone
-:-
18:00
Solihull Moors - Barnet
-:-
18:00
Woking - Eastleigh
-:-
18:00
York - Chesterfield
-:-
İNGİLTERE: National League North
16:00
Gloucester - Brackley Town
-:-
18:00
Alfreton - Rushall
-:-
18:00
Banbury - Hereford
-:-
18:00
Blyth - Curzon Ashton
-:-
18:00
Boston Utd - Peterborough Sports
-:-
18:00
Buxton - Chester
-:-
18:00
Darlington - Chorley
-:-
18:00
Farsley - Southport
-:-
18:00
Scarborough - Warrington
-:-
18:00
Scunthorpe - King’s Lynn
-:-
18:00
South Shields - Spennymoor
-:-
18:00
Tamworth - Bishop's Stortford
-:-
İNGİLTERE: National League South
18:00
Bath - Weymouth
-:-
18:00
Chelmsford - Dartford
-:-
18:00
Eastbourne Boro - Maidstone
-:-
18:00
Farnborough - Chippenham
-:-
18:00
Hampton & Richmond - Tonbridge
-:-
18:00
Havant & W - Worthing
-:-
18:00
Hemel Hempstead - Aveley
-:-
18:00
St. Albans - Braintree
-:-
18:00
Welling - Dover
-:-
18:00
Weston-super-Mare - Taunton
-:-
18:00
Yeovil - Torquay
-:-
20:00
Truro - Slough
-:-
İNGİLTERE: NPL Premier Division
18:00
Ashton Utd - Whitby
-:-
İNGİLTERE: Southern League Central Division
18:00
Hitchin - Needham Market
-:-
18:00
Telford - Redditch
-:-
İNGİLTERE: Southern League South Division
23:00
Walton & Hersham - Harrow
4:4
18:00
Basingstoke - Gosport
-:-
18:00
Chesham - Hayes & Yeading
-:-
18:00
Hungerford - Bracknell
-:-
18:00
Poole - AFC Totton
-:-
İNGİLTERE: Isthmian League Premier Division
18:00
Cray Wanderers - Chatham
-:-
18:00
Folkestone - Lewes
-:-
18:00
Haringey - Hastings
-:-
22:45
Concord - Carshalton
-:-
İNGİLTERE: Premier League 2
15:00
Dəyişilib
Crystal Palace U21 - Tottenham U21
-:-
İNGİLTERE: Professional Development League
16:00
Burnley U21 - Crewe U21
-:-
16:00
Charlton U21 - Bournemouth U21
-:-
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
14:00
Middlesbrough U18 - Sunderland U18
-:-
İRLANDA: Premier Division
22:45
Derry City - Galway
-:-
22:45
Drogheda - St. Patricks
-:-
22:45
Shamrock Rovers - Bohemians
-:-
22:45
Shelbourne - Dundalk
-:-
22:45
Waterford - Sligo Rovers
-:-
İRLANDA: Division 1
22:45
Bray - Cobh Ramblers
-:-
22:45
Cork City - Athlone
-:-
22:45
Kerry - Wexford
-:-
22:45
Longford - UC Dublin
-:-
22:45
Treaty United - Finn Harps
-:-
İSKOÇYA: Championship
22:45
Ayr - Airdrieonians
-:-
İSPANYA: LaLiga2
22:30
Burgos CF - Espanyol
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 3
19:00
Torina - Escobedo
-:-
19:30
Laredo - Vimenor
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
13:45
UE Tona - Castelldefels
-:-
14:00
Prat - Olot
-:-
14:00
Vilafranca - Grama
-:-
18:00
Rapitenca - Mollerussa
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
13:30
Castellonense - Castellon B
-:-
19:00
Utiel - Ontinyent 1931
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
14:00
Tres Cantos - Parla
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 11
19:00
Felanitx - Santanyi
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
23:00
CD Marino - Atl. Victoria
2:0
15:00
Las Palmas B - Villa Santa Brigida
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 13
14:00
Deportiva Minera - UCAM Murcia B
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
14:00
Fuente de Cantos - Azuaga
-:-
14:30
Olivenza - Jaraiz
-:-
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 16
14:00
Casalarreina - Alfaro
-:-
İSRAİL: Leumit League
16:00
Hapoel Afula - H. Ironi Rishon
-:-
16:00
Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias
-:-
16:00
H. Kfar Saba - Nes Tziona
-:-
16:00
Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm
-:-
16:00
Nof Hagalil - Bnei Yehuda
-:-
İSRAİL: Liga Alef North
13:35
Ironi Nesher - H. Raanana
-:-
14:00
Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem
-:-
14:00
M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik
-:-
14:15
Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira
-:-
İSRAİL: Liga Alef South
13:00
Ironi Modiin - Nordia Jerusalem
-:-
13:40
SC Dimona - H. Bikat Hayarden
-:-
13:45
M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne
-:-
14:30
H. Bnei Lod - H. Herzliya
-:-
14:30
M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek
-:-
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
16:00
Vasalund - Karlbergs
-:-
18:00
FBK Karlstad - Taby
-:-
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
15:00
Lunds - Rosengard
-:-
16:00
Torns - Torslanda
-:-
17:00
Falkenberg - Trollhättan
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norrland
17:00
Team TG - IFK Lulea
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Götaland
16:00
Ahlafors IF - Lidkoping
-:-
16:00
Forward - Grebbestad
-:-
16:00
Gauthiod - Vanersborgs FK
-:-
16:00
Herrestads AIF - Kumla
-:-
16:00
Saffle SK - Stenungsunds
-:-
18:00
Kongahalla - Motala
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
15:00
Viggbyholms - Osteraker IFK
-:-
16:00
Enkopings SK - Gute
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
15:00
IFK Karlshamn - IFK Hassleholm
-:-
15:00
Osterlen - Nosaby
-:-
17:00
Kristianstad - Simrishamn
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Svealand
15:00
Enskede - Nykopings
-:-
15:00
Smedby - Sylvia
-:-
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
16:00
Astrio - Tord
-:-
16:00
Laholms - Ockero
-:-
18:00
Hittarp - Bergdalens IK
-:-
21:00
Varbergs GIF - Savedalen
-:-
İSVİÇRE: Challenge Ligi
21:30
Nyonnais - Sion
-:-
21:30
Xamax - Schaffhausen
-:-
22:15
Bellinzona - Aarau
-:-
İTALYA: Serie D - Group C
16:30
Campodarsego - Union Clodiense
-:-
17:30
Bolzano - Este
-:-
İTALYA: Primavera 2
16:30
Salernitana U19 - Monopoli U19
-:-
16:30
Spal U19 - Vicenza U19
-:-
17:00
Brescia U19 - AlbinoLeffe U19
-:-
17:30
Cittadella U19 - Udinese U19
-:-
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
20:30
Inter K - AS Roma K
-:-
İTALYA: Serie B Women
16:30
Cesena K - Lazio K
-:-
İZLANDA: League Cup Women - Playofflar
16:00
Valur K - Breidablik K
-:-
JAPONYA: J1 League
13:00
Verdy - Kyoto
-:-
KAMERUN: Elite Two - Şampiyona Playoffları
15:30
Dragon de Yaounde - Eding Sport
-:-
17:30
Tonnerre - Aigle Moungo
-:-
KATAR: QSL
21:30
Shamal - Al Ahli Doha
-:-
21:30
Umm-Salal - Muaither SC
-:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
10:30
Aldier - Kara Balta
-:-
12:30
Abdish-Ata - Alay Osh
-:-
KONGO: Ligue 1
17:00
CARA Brazzaville - Cheminots
-:-
17:00
Leopard - AS BNG
-:-
17:00
V. Club Mokanda - Kondzo
-:-
20:00
Juk - Nathalys
-:-
KUVEYT: Premier Lig - Şampiyona Playoffları
21:30
Al-Fahaheel - Al Qadisiya
-:-
KUZEY İRLANDA: Kupası
22:45
Glentoran - Linfield
-:-
LETONYA: Virsliga
17:00
Jelgava - Metta/LU
-:-
LETONYA: 1. Liga Women
15:00
Rigas K - Iecava K
-:-
17:00
Riga FC K - FK Olaine K
-:-
LİTVANYA: A Lyga
20:00
Banga - Dziugas Telsiai
-:-
LİTVANYA: I Lyga
19:00
FK Panevezys 2 - BE1 NFA
-:-
19:00
Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai
-:-
19:00
Siauliai 2 - Neptunas
-:-
LÜBNAN: Premier Lig - Kaybedenler etabı
15:15
Tadamon - Tripoli
-:-
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
22:00
Puskas Academy - Fehervar FC
-:-
MAKAO: Elite League
14:00
Gala - University of Macau
-:-
16:00
Tak Chun Ka I - Hang Sai
-:-
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura
04:05
Atl. Morelia - Venados
-:-
06:05
Dorados - Atlante
-:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie A
19:00
Correcaminos 2 - Saltillo
-:-
MEKSİKA: Liga Premier Serie B
21:00
Dongu - Caja Oblatos
-:-
MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura
18:00
Club America U23 - Atl. San Luis U23
-:-
19:00
Mazatlan FC U23 - Tijuana U23
-:-
MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura
06:00
Monterrey K - Tijuana K
-:-
00:45
Cruz Azul K - Club America K
-:-
MOĞOLİSTAN: Premier League
14:15
Bavarians - Khovd
-:-
MOLDOVA: Super Liga - Düşme Grubu
16:00
Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri
-:-
MORİTANYA: Ligue 1
01:30
Ksar - Entou
1:1
03:30
ASAC Concorde - Chemal
-:-
36'
Garde Nationale - Nouakchott King's
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00
OKMK - Bunyodkor
-:-
17:15
Qizilqum - Lok. Tashkent
-:-
ÖZBEKİSTAN: Pro Liga
13:30
Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak
-:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00
Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos
1:2
6'
A. Lima - Los Chankas
0:0
PERU: Liga Women
18:30
UNSAAC K - Dep. Municipal K
-:-
POLONYA: III Liga - Group I
14:00
Jagiellonia II - Skierniewice
-:-
21:26
Bron Radom - T. Mazowiecki
-:-
POLONYA: III Liga - Group II
14:00
Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard
-:-
16:00
Solec Kujawski - Swit Skolwin
-:-
17:30
Luzino - Notec Czarnkow
-:-
POLONYA: III Liga - Group III
15:00
Gornik Z. II - Kluczbork
-:-
18:00
Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory
-:-
POLONYA: III Liga - Group IV
17:30
Ostrowiec - Sokol Sieniawa
-:-
POLONYA: Central Youth League
14:00
Cracovia U19 - Arka U19
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal
18:30
Gil Vicente - Famalicao
-:-
21:00
Benfica - Chaves
-:-
23:30
Estrela - Sporting
-:-
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
14:00
Os Belenenses - Feirense
-:-
17:00
Ferreira - Oliveirense
-:-
18:30
Tondela - Vilaverdense
-:-
PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Group A
18:00
CDC Montalegre - Limianos
-:-
PORTEKİZ: Campeonato de Portugal - Group C
18:00
Uniao de Coimbra - Alverca B
-:-
PORTEKİZ: Liga Revelacao U23 - Düşme Grubu
13:30
Leixoes U23 - Academico Viseu U23
-:-
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Şampiyona Playoffları
14:00
Farense U19 - Guimaraes U19
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
18:30
FC Voluntari - FC Hermannstadt
-:-
ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
21:30
Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 1 - Düşme Grubu
16:00
Aerostar - Brodoc
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 2 - Düşme Grubu
16:00
CSM Ramnicu Sarat - Sutesti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 3 - Terfi Grupları
16:00
Calarasi - Agricola Borcea
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Düşme Grubu
16:00
FC Pucioasa - Paulesti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 4 - Terfi Grupları
16:00
CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu
-:-
16:00
Popesti Leordeni - CS Blejoi
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 5 - Düşme Grubu
16:00
Odorheiu - SR Brasov
-:-
16:00
Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Düşme Grubu
16:00
Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava
-:-
16:00
Unirea Bascov - Curtisoara
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 6 - Terfi Grupları
16:00
Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti
-:-
18:00
Cetatea - Viitorul Daesti
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Düşme Grubu
16:00
CS U Craiova 2 - Turceni
-:-
16:00
Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 7 - Terfi Grupları
16:00
Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 8 - Düşme Grubu
16:00
Avantul Periam - Teuz Cermei
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Düşme Grubu
16:00
Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin
-:-
16:00
Targu Mures 1898 - Industria Galda
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 9 - Terfi Grupları
16:00
Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Düşme Grubu
16:00
Baile Felix - Baia Mare
-:-
16:00
Sanatatea Cluj - Satu Mare
-:-
ROMANYA: Liga 3 - Seria 10 - Terfi Grupları
16:00
CSM Zalau - Sighetu Marmatiei
-:-
RUANDA: Premier League
16:00
Amagaju - Marines
-:-
RUSYA: Premier Ligi
19:30
Din. Moskova - FK Rostov
-:-
RUSYA: Youth League
11:00
Ural U19 - CSKA Moscow U19
-:-
13:00
Din. Moscow U19 - F. Voronezh U19
-:-
13:00
Nizhny Novgorod U19 - FK Rostov U19
-:-
15:00
Chertanovo M. U19 - FK Orenburg U19
-:-
15:00
Samara U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19
-:-
17:00
Konoplev Academy U19 - FK Strogino Moscow U19
-:-
17:00
Sochi U19 - Kazan U19
-:-
17:00
Sp. Moscow U19 - Lok. Moscow U19
-:-
17:00
Zenit U19 - Akhmat Grozny U19
-:-
19:00
Baltika U19 - Krasnodar U19
-:-
SIRBİSTAN: Super Liga
16:00
Cukaricki - Novi Pazar
-:-
18:00
Radnik - Vojvodina
-:-
20:00
IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo
-:-
20:00
TSC - Vozdovac
-:-
SIRBİSTAN: Prva Liga
17:00
Jedinstvo U. - Metalac
-:-
17:00
Radnicki Beograd - Sloboda
-:-
21:00
Dubocica - Macva
-:-
SIRBİSTAN: Srpska Liga - Belgrade
18:00
BASK - Zemun
-:-
SİERRA LEONE: Premier League
19:15
Dəyişilib
SLIFA - Bhantal
-:-
19:15
Dəyişilib
Wilberforce Strikers - Old Edwardians
-:-
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
19:30
Ruzomberok - Dun. Streda
-:-
SLOVAKYA: 2.Lig
12:30
S. Bratislava B - Presov
-:-
14:00
Trebisov - Petrzalka
-:-
17:00
Puchov - D. Kubin
-:-
19:00
Pohronie - Komarno
-:-
SLOVAKYA: 3. Liga - West
14:00
Raca - Podkonice
-:-
17:00
Malacky - Sered
-:-
17:00
Zvolen - AFC Nove Mesto
-:-
SLOVAKYA: 4. liga - West
17:00
Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce
-:-
17:00
Hurbanovo - Pata
-:-
SLOVENYA: Prva Liga
17:00
Rogaska - Bravo
-:-
19:30
Maribor - Radomlje
-:-
22:15
Domzale - Mura
-:-
SLOVENYA: 2.SNL
17:00
Ilirija - Triglav
-:-
17:30
Jadran Dekani - Tabor Sezana
-:-
20:30
NK Krka - Fuzinar
-:-
20:30
Rudar - Tolmin
-:-
SLOVENYA: 3. SNL - West
21:00
Sencur - Ljubljana Svoboda
-:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women
17:30
Olimpija K - Radomlje K
-:-
SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig
22:00
Al Akhdoud - Al-Raed
-:-
22:00
Al-Ettifaq - Al Ahli SC
-:-
22:00
Al-Ittihad FC - Al Feiha
-:-
22:00
Al-Taawon - Al Hazem
-:-
22:00
Damac - Al Khaleej
-:-
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
21:30
Al Adalah - Al Taraji
-:-
21:45
Al-Faysaly - Al Kholood
-:-
21:45
Al-Qaisumah - Al Safa
-:-
22:00
Al Arabi - Al Qadisiya
-:-
22:00
Al Jabalain - Ohod
-:-
ŞİLİ: Primera División
00:00
A. Italiano - Coquimbo
0:1
76'
O'Higgins - Deportes Iquique
0:3
ŞİLİ: Primer B
00:00
San Felipe - Limache
-:-
ŞİLİ: Segunda Division
01:00
Arturo Fernandez Vial - Trasandino
4:0
TÜRKMENİSTAN: Yokary Liga
13:00
Merw - Kopetdag Asgabat
-:-
14:00
Sagadam - FC Asgabat
-:-
UGANDA: Premier League
16:00
Airtel Kitara - BUL
-:-
16:00
Wakiso Giants - NEC FC
-:-
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
13:30
Podillya Khmelnytskyi - Kremin
-:-
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
13:00
FSC Mariupol - Prykarpattya
-:-
14:00
Karpaty Lviv - Viktoria
-:-
16:00
Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk
-:-
UKRAYNA: Druha Liga
14:00
Chaika - Zvyagel
-:-
UKRAYNA: U19 League
13:00
Minaj U19 - Oleksandriya U19
-:-
13:00
Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19
-:-
13:00
Zhytomyr U19 - Ch. Odessa U19
-:-
14:00
Obolon Kiev U19 - Shakhtar U19
-:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30
Cerro Largo - Racing Montevideo
-:-
22:00
Penarol - Nacional
-:-
URUGUAY: Copa Uruguay
02:30
Dəyişilib
River Plate - Defensor Sp.
-:-
ÜRDÜN: Premier Lig
22:30
Al Salt - Sahab
-:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
79'
Dep. Tachira - Metropolitanos
1:0
23:00
Zamora - Angostura
-:-
ZİMBABVE: Premier Soccer League
16:00
Highlanders - Simba Bhora
-:-
16:00
Hwange - Bulawayo Chiefs
-:-
16:00
Yadah - Dynamos
-:-
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love