Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
FRANSA: Lig 1
63'
Metz - Lille
1:2
İSPANYA: LaLiga
23'
Cadiz - Mallorca
0:1
İTALYA: Serie A
90+'
Inter - Torino
2:0
ALMANYA: 2. Bundesliga
Fasilə
Magdeburg - Osnabruck
1:1
Fasilə
Nürnberg - Karlsruher
0:1
45+'
Wehen - Fürth
2:3
ALMANYA: 3. Liga
45+'
RW Essen - Ingolstadt
2:0
ALMANYA: Regionalliga North
23'
Norderstedt - Kilia Kiel
1:0
23'
Teutonia Ottensen - Phonix Lubeck
1:0
ALMANYA: Regionalliga Nordost
59'
Berliner AK 07 - Greifswald
0:1
67'
Viktoria Berlin - Hertha II
1:2
63'
Zwickau - Jena
1:1
ALMANYA: Regionalliga Batı
23'
Düsseldorf II - Mönchengladbach II
0:1
ALMANYA: Regionalliga Sudwest
23'
Aalen - FSV Frankfurt
1:0
ALMANYA: Oberliga NOFV-Nord
45+'
Neustrelitz - Hertha Zehlendorf
0:1
23'
Mahlsdorf - Dynamo Schwerin
1:0
23'
RSV Eintracht - Furstenwalde
1:1
23'
Sparta Lichtenberg - Makkabi Berlin
0:0
23'
Staaken - Tasmania Berlin
0:1
ALMANYA: NOFV-Oberliga Güney
23'
Einheit Wernigerode - Ludwigsfelde
1:0
23'
Grimma - Krieschow
0:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
23'
Todesfelde - Eichede
0:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
51'
Alsterbruder - Wandsbeker Concordia
1:1
23'
ETSV Hamburg - Halstenbek-Rellingen
0:0
23'
Niendorfer TSV - Suderelbe
1:1
ALMANYA: Oberliga Bremen
63'
Hemelingen - Oberneuland
2:1
ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga
61'
Mainz U19 - Karlsruher U19
2:1
65'
Sandhausen U19 - Nürnberg U19
3:3
ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga
64'
Leverkusen U19 - Bielefeld U19
2:0
ALMANYA: 2. Bundesliga Women
23'
Andernach K - Hoffenheim II K
0:0
23'
Meppen K - Gutersloh K
0:0
23'
Potsdam K - Wolfsburg II K
1:0
ANDORRA: Primera Divisió
45+'
Atletic America - Penya
0:1
AVRUPA: Premier League (Crimea)
64'
Inkomport - Kyzyltash
0:0
AVUSTURYA: Salzburg
23'
Golling - TSU Bramberg
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga Women
81'
Altach/Vorderland K - First Vienna K
0:2
AZERBAYCAN: Premier Lig
Fasilə
Gabala - Kapaz
0:1
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Genk - Club Brugge
0:1
BEYAZ RUSYA: Pershaya Liga
63'
Zhodino 2 - BumProm Gomel
0:6
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
66'
Beyaz Rusya U19 K - Dyussh-Polesgu K
9:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
65'
Siroki Brijeg - Borac Banja Luka
1:2
BULGARİSTAN: Parva liga - Düşme Grubu
8'
Hebar - Lok. Sofia
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Division B
Yenilənmə Gözlənilir
Admira Prague B - Ostrov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Solnice - Dobruska
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP
23'
Lomnice nad Popelkou - Zelezny Brod
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Lazne Bohdanec - Holice
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP
Yenilənmə Gözlənilir
Velke Mezirici B - Nova Ves
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Terfi Grupları
Yenilənmə Gözlənilir
FC Praha K - Olomouc K
2:0
Yenilənmə Gözlənilir
Sparta Prag B K - Lisen K
5:0
ÇİN: Jia Ligi
Fasilə
Shijiazhuang Gongfu - Dalian Yingbo
0:0
ÇİN: Yi Ligi
45+'
Rizhao Yuqi - Xian Ronghai
0:0
ÇİN: Super League Women
45+'
Hainan Qiongzhong K - Guangdong Meizhou K
0:0
DANİMARKA: Süper Ligi - Düşme Grubu
23'
Odense - Hvidovre IF
0:0
23'
Viborg - Randers
0:0
DANİMARKA: 1st Division - Düşme Grubu
23'
Helsingor - Koge
0:0
DANİMARKA: 3rd Division - Şampiyona Playoffları
65'
Avarta - VSK Aarhus
1:0
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
23'
Beyaz Rusya U16 - Özbekistan U16
0:0
ERMENİSTAN: Premier Lig
23'
Pyunik - Urartu
2:0
ESTONYA: Meistr ligi
Fasilə
Tammeka - Levadia
0:2
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
68'
PK-35 - KTP
1:4
FİNLANDİYA: Ykkonen Women
23'
Lahti K - VJS K
0:0
İNGİLTERE: Premier League 2
23'
Blackburn U21 - Sunderland U21
0:0
23'
Liverpool U21 - Arsenal U21
0:0
İNGİLTERE: Women’s Super League
Fasilə
Everton K - Arsenal K
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
Fasilə
St. Mirren - Rangers
1:1
İSKOÇYA: Scottish Cup Women
49'
Spartans K - Hearts K
0:1
İSPANYA: LaLiga2
23'
Gijon - Villarreal B
0:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 7
64'
Villanueva - Colonia M.
1:1
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 12
67'
CD Marino - Villa Santa Brigida
1:0
59'
La Cuadra - Gran Tarajal
1:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 14
89'
Diocesano - Jaraiz
2:2
67'
Azuaga - Don Alvaro
1:0
İSVEÇ: Allsvenskan
23'
Malmo FF - AIK Stockholm
1:0
23'
Värnamo - Halmstad
0:2
İSVEÇ: Superettan
66'
Helsingborg - Östersund
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Norra Svealand
66'
Dalkurd - Farsta
0:2
68'
Viggbyholms - Enkopings SK
0:0
23'
Skiljebo - IK Franke
0:0
İSVEÇ: 2. Lig - Södra Götaland
65'
Osterlen - IFK Hassleholm
3:0
23'
IFK Berga - Kristianstad
1:0
İSVEÇ: 2. Lig - Västra Götaland
60'
Frölunda - Bergdalens IK
2:2
64'
Hittarp - Husqvarna
0:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
23'
Sundsvall K - Bollstanas K
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
23'
Sion II - Vevey
0:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 2
23'
Thun II - Koniz
0:0
İSVİÇRE: Super League Women - Playofflar
23'
St. Gallen K - Basel K
0:1
İTALYA: Primavera 1
63'
Cagliari U19 - Lecce U19
1:1
KAZAKİSTAN: Premier Lig
Fasilə
Zhetysu - Aktobe
1:0
KENYA: Super League
23'
Kibera - Darajani Gogo
0:0
KENYA: FKF Cup
23'
Leopards - Compel
0:1
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
62'
Dordoi Bishkek - Ilbirs
2:0
LETONYA: Virsliga
66'
BFC Daugavpils - FK Liepaja
0:0
LETONYA: 1. Liga
23'
FK Smiltene - Tukums 2000 2
0:0
23'
Ogre United - Leevon PPK
0:0
LİTVANYA: A Lyga
23'
Banga - Siauliai FA
0:0
MAKAO: Elite League
23'
Gala - Lun Lok
0:0
MALTA: Premier Lig
23'
Balzan - Mosta FC
0:0
23'
Naxxar - Valletta
1:0
MOĞOLİSTAN: Premier League
49'
Khaan Khuns-Erchim - FC Ulaanbaatar
0:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
65'
Halden - V. Haugesund
1:3
NORVEÇ: Division 2, avd 2
63'
Tromsdalen - Alta
2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
23'
Brodd - Sandnes 2
1:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
23'
Traeff - Funnefoss/Vormsund
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
56'
Floya - Ulfstind
2:0
23'
Kongsvinger 2 - Honefoss
0:0
23'
Mjolner - Ham-Kam 2
0:0
NORVEÇ: Division 1 Women
67'
Viking K - Tromsø K
0:1
POLONYA: Ekstraklasa
90+'
Radomiak Radom - Zaglebie
3:4
POLONYA: Division 1
83'
Arka - R. Rzeszow
3:2
POLONYA: III Liga - Group II
67'
Stolem Gniewino - Zawisza
1:1
POLONYA: III Liga - Group III
61'
Gornik Z. II - Pawlowice
1:2
POLONYA: Ekstraliga Women
Fasilə
Rekord Bielsko-Biala K - Katowice K
0:0
ROMANYA: Liga 1 - Düşme Grubu
90+'
Otelul - FC Hermannstadt
1:0
RUSYA: Premier Ligi
62'
Akhmat Grozny - Pari NN
3:1
RUSYA: FNL
65'
Yaroslavl - Saratov
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
62'
Krasnodar 2 - Chelyabinsk
0:0
63'
Veles Moscow - FK Chayka
0:0
23'
Rodina Moscow 2 - M. Lipetsk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
62'
Kaluga - Tekstilshtik
2:0
63'
Ulyanovsk - Omsk
3:0
Fasilə
S. Kostroma - Kursk
0:0
23'
Miass - Mashuk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
23'
Alania 2 - Kholding
0:1
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 2
65'
Chertanovo M. - Zenit 2
2:0
65'
Tver - Saturn Ramenskoye
2:2
23'
Dynamo Vologda - Sp. Moscow 2
0:0
23'
Vladimir - Rodina Moscow U21
1:1
23'
Yenisey 2 - Luki-Energiya
0:0
23'
Znamya Truda - Baltika 2
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 3
61'
Kvant - Khimki 2
0:1
63'
Ryazan - Arsenal Tula 2
0:0
23'
Oryol - Spartak Tambov
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 4
90+'
Akron Togliatti 2 - Uralets Nizhny Tagil
3:2
23'
Orenburg 2 - Ural 2
0:0
SLOVAKYA: 2.Lig
23'
L. Mikulas - Petrzalka
0:2
TACİKİSTAN: Vysshaya Liga
45+'
Khujand - Istiqlol Dushanbe
0:1
TAYLAND: Thai League 1
89'
Chiangrai - Ratchaburi
0:0
65'
Trat FC - Police Tero
3:1
23'
Lamphun Warrior - Khonkaen Utd.
0:1
TAYVAN: Premier League
90+'
Hang Yuen - Taiwan Shihu
2:1
90+'
Taipower - Taiwan Steel
1:1
TÜRKİYE: TFF 2.Lig Beyaz Grup
23'
Afyonspor - Bucaspor 1928
0:0
23'
Ankaraspor - Nazillispor
0:0
23'
Esenler Erokspor - Adıyaman FK
1:0
23'
Karacabey Bld. - Altınordu
0:0
23'
Trabzon FK - Serik Bld.
0:0
23'
Vanspor FK - Ankara Demirspor
2:0
23'
Yeni Mersin İdmanyurdu - Beyoğlu Yeni Çarşı
0:1
23'
Zonguldak - Kirsehir SK
0:0
TÜRKİYE: TFF 2.Lig Kırmızı Grup
23'
Denizlispor - Uşakspor
1:0
23'
Düzcespor - Aksaray Bld.
0:0
23'
Fethiyespor - Etimesgut
0:0
23'
Iğdır FK - Karaman
1:0
23'
İnegölspor - Arnavutköy Bld.
0:0
23'
Kastamonuspor - Isparta 32 Spor
0:0
23'
Menemen FK - Belediye Derince
2:0
23'
Sarıyer - İskenderunspor
0:0
23'
Soma Spor - Amedspor
0:0
TÜRKİYE: Kadın Futbol Süper Ligi
63'
1207 Antalyaspor K - Galatasaray K
0:2
49'
Fenerbahçe K - Ataşehir Bld. K
4:1
54'
Fomget GSK K - Amed SK K
1:0
56'
Karagümrük K - Fatih Vatan Spor K
2:0
UGANDA: Uganda Cup
23'
BUL - NEC FC
1:0
UKRAYNA: Persha Liga - Düşme Grubu
90+'
Nyva Ternopil - Hirnyk-Sport
2:0
UKRAYNA: Persha Liga - Terfi Grupları
64'
FSC Mariupol - Epitsentr
0:1
UKRAYNA: Druha Liga
45+'
Nyva Vinnytsya - Kremin 2
0:0
VİETNAM: Vietnamese Cup
8'
Hanoi FC - Da Nang
0:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
38'
PAE Chania - Kalamata
1:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love